Komentarz autorki:


Liczba przysłanych tekstów zrobiła na mnie ogromne wrażenie – cieszę się, że konkurs się Wam spodobał. Przeczytałam wszystkie, nawet te, które nie spełniały kryteriów regulaminowych. Moja pierwsza rada dla tych, którzy wystartują w następnym etapie konkursu brzmi zatem: trzymajcie się zasad.

Zobacz cały komentarz
Zwycięzca w pierwszym etapie

Użytkownik capricornian

KOMENTARZ AUTORKI:

Wybrałam ten fragment przede wszystkim dlatego, że jest dynamiczny, ale nie zmierza wyciągniętym kłusem do mordobicia, tylko rysuje sytuację z ciekawą dramaturgią.

Zobacz cały komentarz


Wyróżnienia w pierwszym etapie:

Użytkownik masrur

KOMENTARZ AUTORKI:

Tutaj szykuje się starcie dwóch silnych kobiet, ale przede wszystkim podoba mi się, że tak zręcznie pokazano, jaki jest podstawowy konflikt tego świata.

Zobacz cały komentarz


Użytkownik imperialist

KOMENTARZ AUTORKI:

Podoba mi się, że tym razem nie na horyzoncie wielkiej wojny, tylko drobne skrytobójstwo, którego na dodatek dokonuje bohater nieznany.

Zobacz cały komentarz


Użytkownik Dain92

KOMENTARZ AUTORKI:

Ten fragment napędza bardzo tradycyjne paliwo fantasy – magiczny artefakt, starożytny zwój, smok, zemsta.

Zobacz cały komentarz


Dodatkowe wyróżnienia:

Użytkownik Eredin

KOMENTARZ AUTORKI:

Tutaj bohaterem jest zwykły dziesiętnik, co jest bardzo sprytnym zabiegiem, bo wybierając go na narratora, nie musimy odsłaniać całej konstrukcji świata, nie mówimy nic ponad to, co wie bohater.

Zobacz cały komentarz


Użytkownik SHAV.PL

KOMENTARZ AUTORKI:

Cieszę się, że akcja została poprowadzona z punktu widzenia pomiotu, to nietypowe rozwiązanie, bo w fantasy najwięcej historii opowiadanych jest jednak z punktu widzenia pozytywnych postaci (lub choćby uroczych łajdaków, ale walczących z wielkim złem).

Zobacz cały komentarz

Zamawiając wcześniej dostajesz więcej
Sprawdź ofertę:

Premiera 20 listopada 2014 r.
Polska wersja językowa na wszystkich platformach

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu