JEŚLI SĄDZISZ, ŻE POSIADASZ WIĘCEJ TALENTU ARTYSTYCZNEGO NIŻ PISARSKIEGO TO KONKURS DRAGON AGE: INKWIZYCJA JEST SKIEROWANY TAKŻE DLA CIEBIE!
KAŻDE DOBRE OPOWIADANIE POTRZEBUJE WCIĄGAJĄCYCH I INSPIRUJĄCYCH ILUSTRACJI, KTÓRE POBUDZĄ WYOBRAŹNIĘ CZYTELNIKA. WCZUJ SIĘ W ROLĘ GRAFIKA I STWÓRZ NIESAMOWITY OBRAZ WYDARZEŃ PRZEDSTAWIANYCH W KOLEJNYCH CZĘŚCIACH KONKURSU.

ZACHĘCAMY WAS DO WZIĘCIA UDZIAŁU W DWÓCH ROZBUDOWANYCH KONKURSACH GRAFICZNYCH DRAGON AGE: INKWIZYCJAW PIERWSZYM Z NICH PROSIMY WAS O WYKONANIE ILUSTRACJI DO KAŻDEJ CZĘŚCI OPOWIADAŃ KONKURSOWYCH.
PONIŻEJ PODAJEMY DATY ZGŁASZANIA POSZCZEGÓLNYCH PRAC.


PIERWSZE OPOWIADANIE

POCZĄTEK ORAZ CZĘŚĆ I: 26 WRZESIEŃ – 2 PAŹDZIERNIKA; WYNIK: 4 PAŹDZIERNIKA

CZĘŚĆ II: 4 PAŹDZIERNIKA – 10 PAŹDZIERNIKA; WYNIK: 12 PAŹDZIERNIKA

KONIEC: 13 PAŹDZIERNIKA – 18 PAŹDZIERNIKA; WYNIK: 20 PAŹDZIERNIKA
DRUGIE OPOWIADANIE

POCZĄTEK ORAZ CZĘŚĆ I: 25 PAŹDZIERNIKA – 31 PAŹDZIERNIKA; WYNIK: 2 LISTOPADA

CZĘŚĆ II: 2 LISTOPADA – 8 LISTOPADA; WYNIK: 10 LISTOPADA

KONIEC: 10 LISTOPADA – 16 LISTOPADA; WYNIK: 18 LISTOPADA
technika pracy jest dowolna, począwszy od kredek, A SKOŃCZYWSZY NA GRAFICE KOMPUTEROWEJ. LICZYMY NA WASZĄ KREATYWNOŚĆ. SPOŚRÓD PRAC ZGŁOSZONYCH DO OBECNIE NAPISANEJ CZĘŚCI WYBIERZEMY JEDNĄ, KTÓRA ZACHWYCI NAS NAJBARDZIEJ. JURY W WYBORZE KIEROWAĆ SIĘ BĘDZIE ORYGINALNOŚCIĄ, PRZEJRZYSTOŚCIĄ ORAZ WIERNOŚCIĄ ODDANIA WYDARZEŃ.
NAGRODAMI DLA ZWYCIĘZCÓW W POSZCZEGÓLNYCH ETAPACH KONKURSU JEST CYFROWA EDYCJA SPECJALNA GRY DRAGON AGE: INKWIZYCJA.DRUGI KONKURS POLEGA NA STWORZENIU OKŁADKI DLA CAŁEGO OPOWIADANIA. TUTAJ NIE OGRANICZA WAS ZUPEŁNIE NIC! BOGACTWO KOLORÓW I WZORÓW CZY PROSTY MINIMALIZM – WYBÓR NALEŻY DO WAS.
PRACE MOŻECIE ZGŁASZAĆ W TERMINACH:


PIERWSZE OPOWIADANIE

12 PAŹDZIERNIK – 22 PAŹDZIERNIK; WYNIK: 24 PAŹDZIERNIK

DRUGIE OPOWIADANIE

10 LISTOPAD – 20 LISTOPAD; WYNIK: 22 LISTOPAD
Jury wybierze jedną pracę dla każdego z opowiadań, KTÓRA NAJLEPIEJ ODPOWIADAĆ BĘDZIE MAGICZNEMU KLIMATOWI GRY JAKĄ JEST DRAGON AGE: INKWIZYCJA.
W KAŻDYM ETAPIE NA ZWYCIĘZCÓW CZEKA NIESAMOWITY ZESTAW: EDYCJA KOLEKCJONERSKA ORAZ CYFROWA EDYCJA SPECJALNA GRY DRAGON AGE: INKWIZYCJA.
ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM!
CZYTAJCIE, INSPIRUJCIE SIĘ I TWÓRZCIE!
POWODZENIA!

Zamawiając wcześniej dostajesz więcej
Sprawdź ofertę:

Premiera 20 listopada 2014 r.
Polska wersja językowa na wszystkich platformach

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu